Részmunkaidős adminisztrátor (6 órás)

A Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. ingatlan-fenntartással foglalkozó divíziója adminisztrációs tapasztalattal rendelkező kollégát keres 6 órás munkakörbe, határozatlan időre, közműnyilvántartással kapcsolatos adminisztrátor pozícióra.

Feladatok:

  • Épületek és ingatlanok közüzemi számláinak (víz-csatornadíj, elektromos áram, gáz) ellenőrzése, igazolása, analitikus nyilvántartás vezetése;
  • Kiemelkedő fogyasztás esetén gondoskodik a helyszíni ellenőrzésről, a túlfogyasztás okainak kivizsgálásáról, intézkedést kezdeményez a hiba elhárításáról;
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, együttműködik a mérőórák ellenőrzése és cseréje esetén;
  • Előkészíti továbbszámlázásra a bérlemények (lakásbérlemények és nem lakás céljára szolgáló helyiségek) közműdíjait, a költségeket a kapott információk alapján felosztja a bérlők között;
  • Szükség esetén kapcsolatot tart a közös képviselőkkel, bérlőkkel

Elvárások

  • MS office magabiztos ismeretek;
  • Kreatív, jó szervező és problémamegoldó készség;
  • Önálló, igényes, gyors és pontos munkavégzés;
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat (gyakorlat);
  • Folyamatban lévő, vagy befejezett pénzügyi- gazdasági végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú fiatalos csapat;
  • Családbarát munkahely;
  • Megegyezés szerinti bérezés

Munkavégzés helye:

  • Szentendre, HÉV állomáshoz közel

  • Fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével